top of page

Finansējuma risinājumi

Finanšu nozares asociācija

IPT plazmas griešanas iekārtas var iegādāties kredītā vai industriālajā līzingā iesniedzot pieteikumu jebkurā komercbankā, kas atbalsta šāda veida pakalpojumus. Mēs strādājam pie tā, lai mūsu iekārtas būtu viegli pieejamas.  

Valsts atbalsta programmas

IPT plazmas griešanas iekārtas var iegādāties iesniedzot pieteikumu LIAA vai LAD atbalsta programmās. Šis ir viens no populārākajiem veidiem kā mūsu klienti saņem subsīdijas, lai samazinātu iekārtu iegādes izmaksas. Subsīdiju apjoms mainās atkarībā no piedāvātās programmas. Mēs strādājam pie tā, lai mūsu iekārtas būtu visiem pieejamas.  

ALTUM atbalsta programmas

IPT plazmas griešanas iekārtas var iegādāties izmantojot ALTUM atbalsta programmas iesniedzot pieteikumu ALTUM filiālēs visā Latvijā. Mēs strādājam pie tā, lai mūsu iekārtas būtu visiem pieejamas.  

Latvijas riska kapitāla asociācija

Riska kapitāla fonds, investējot naudas līdzekļus uzņēmumā, kļūst par tā līdzīpašnieku, līdz ar to uzņemoties daļu no uzņēmējdarbības riska, bet arī sagaidot paaugstinātajam riskam atbilstošu atdevi. Fonds tāpat kā pārējie līdzīpašnieki ir tieši ieinteresēts uzņēmuma vērtības pieaugumā. Uzņēmumu īpašnieki un vadība, kas izvēlas šo finansējuma veidu, papildus finansu ieguldījumam saņem arī riska kapitāla fonda pieredzi, zināšanas un sakarus, tādējādi veicinot panākumus.

Reinvestētā peļņa ar 0% UIN

Iegādājoties rūpniecisko aprīkojumu, reinvestējot iepriekšējā gadā iegūto peļņu, Jūsu uzņēmums par ieguldīto summu samazina uzņēmuma ienākuma nodokli(UIN) līdz 0%. Lieliska iespēja ieekonomēt uz nodokļu nomaksu un ieguldīt ar lielu pievienoto vērtību, atkal jaunas peļņas radīšanai. 

0% PVN darījumiem ES ekonomiskajā zonā

ES starpvalstu darījumiem tiek piemērota 0% priekšnodokļa likme. 

Jautājiet piedāvājumu

Sazinieties ar mums - mēs sagatavosim precīzu komercpiedāvājumu

Apmeklējiet mūsu kontaktu lapu ātrākai saziņai

Success! Message received.

bottom of page