top of page
paster-kut_edited_edited_edited.jpg

IPT vēsture.

TRADĪCIJA
Meklējot labāko

IPT 2010. gadā Rīgā nodibināja metālapstrādes speciālists Armands Sakne. Vēlējās pierādīt, ka pasaules līmeņa rūpnieciskās iekārtas var būvēt Latvijā, arī pēc neatkarības atgūšanas. Tirgus bija piesātināts ar zemas kvalitātes produktiem no rietumiem un austrumiem, šo produktu cena bija pārmērīga salīdzinājumā ar to vērtību. Uzdevums bija izveidot tehnoloģiski modernu, darba uzdevumiem sagatavot plazmas griešanas iekārtu, lielas slodzes apstākļiem. Nekas tāds Latvijas vēsturē vēl nebija darīts.

Armands Sakne (IPT  dibinātājs, attēlā pa kreisi), Evan Smith (Hypertherm Inc., CEO)

2018-10-23 19.15.24_edited_edited.jpg
TRADĪCIJA
Inovācijas

IPT uzrunāja Hyperthem 2009. rudenī. Kopš tā laika, ir izveidojusies cieša sadarbība OEM līmenī. Jau kopš sadarbības sākuma IPT ir saņēmis visus nepieciešamos sertifikātus, par visām jaunākajām Hypertherm tehnoloģijām. Apmācības notiek Hypertherm Eiropas servisa centrā Holandē. Ātra inovāciju integrācija IPT iekārtās ir mūsu uzņēmuma priekšrocība. 

hypertherm-logo-solo-transparent.png
Kiffer Industries
TRADĪCIJA
Pieredze

Kopš 2012 gada IPT stratēģiskais sadarbības partneris ir ASV, Clīvlendā bāzētā kompānija Kiffer Industries Inc.. Kompānija ar vairāk kā 120 gadu pieredzi rūpniecisko iekārtu izstrādē un ražošanā. Kiffer Industries ir viena no vadošajām plazmas iekārtu ražošanas kompānijām ASV. Balstoties uz intelektuālā īpašuma aizsardzības līguma pamata IPT ražo analogas iekārtas atbilstoši Eiropas CE prasībām. 

TRADĪCIJA
Kvalitāte

Zigmunds, Armanda tēvs. Uzsāka darba gaitas RRR rūpnīcas, A. Popova nestandarta iekārtu rūpnīcas cehos  1975 gadā.  Līdz pat šodienai aktīvi strādā un ir viens no labākajiem metālapstrādes speciālistiem Latvijā. Vienmēr uzstāda ļoti augstas kvalitātes prasības gan pret sevi, gan pret citiem. Zigmunda ieguldījums un zināšanas IPT iekārtu izstrādē ir fundamentālas.   

IPT Quality
robo-kut
TRADĪCIJA
Aizraušanās

Pēdējo 10 gadu laikā mēs esam uzkonstruējuši neskaitāmas iekārtas, ar ko mēs ļoti lepojamies. Esam izveidojuši uzņēmumu, kurš var konkurēt ar jebkuru līdzīgu uzņēmumu gan Eiropā, gan Krievijā. Strādājam kopā ar partneriem, kuru pamatā ir atklātas un godīgas attiecības.      

Jautājiet piedāvājumu

Sazinieties ar mums - mēs sagatavosim precīzu komercpiedāvājumu

Apmeklējiet mūsu kontaktu lapu ātrākai saziņai

Success! Message received.

bottom of page